top of page

UPLIFT

ברוכים הבאים ל-UPLIFT 

תנועה עולמית הולכת וגדלה של השראה ויצירה משותפת, למען מציאות טובה יותר לעצמנו ולדורות הבאים אחרינו. מפגש בין תחומי ייחודי של אנשי חזון ורוח, חלוצים בעלי שם עולמי במדע, בריאות, קיימות, איכות הסביבה, עסקיות מודעת ויצירתיות, הפועלים למען שינוי התודעה העולמית.
UPLIFT מהווה מקום מפגש ומארג דינמי של רשתות מכל אורחות החיים ומכל קצוות תבל, המתאחדות כדי לחגוג, לשתף ולהגשים עולם בו אנו רוצים לחיות ולהותיר לדורות הבאים. הכוונה והמטרה הבסיסית של UPLIFT היא לתרום למען חיזוק תודעת האחדות, תודעה שבה החוכמה והכישורים של כל פרט ( כולל אותך!) יכולים להתממש כחלק מהכלל למען עולם בריא ומואר יותר.
UPLIFT נותן השראה ליותר ויותר אנשים בעולם כולו להיות חלק ממרחב פעיל של כבוד ואהבה בין אדם לאדם ובין אדם לאדמה ללא גבולות.

בואו עכשיו, זה הזמן לנוע יחד.

UPLIFT העולמי - הרקע:

את UPLIFT הגו בהראט מיטרה ובהווני (הולי ויואב לב), מייסדי ORGANIC INDIA, תחילה כפסטיבל של שינוי בביירון ביי אוסטרליה בדצמבר 2012, שהתפתח במהירות לקהילה עולמית משגשגת של יוזמות ואירועים. במפגשים שהולידו את UPLIFT כתנועה עולמית השתתפו ד׳ר ברוס ליפטון (חלוץ מדע הביולוגיה של התא ומחבר ׳הביולוגיה של האמונה׳) , אניטה מורז׳אני (מחברת ׳מתה להיות אני׳), ד׳ר פאטץ׳ אדאמס (The Gesundheit Institute), ברברה מרקס הבארד (The Shift Netweork), הנוירולוג ומנתח המוח אבן אלכסנדר (מחבר Proof of Heaven), פוסטר גמבל (Thrive movement), ד׳ר ונדנה שיוה (פיזיקאית, כלכלנית וסופרת) , ד׳ר כריסטי גרנר וד׳ר ג׳וזף מרקולה, דווה פרמאל ומיטן ( Deva Premal & Miten), ג׳ונתן גולדמן (חלוץ ריפוי בצליל), ברברה וויזמן (President of LEAO), המיקולוג פול סטאמטס, הסופר ג׳ואן בוריסנקו, רייצ׳ל פארנט (Kids Right to Know) , גורו סינג (Guru Singh) , פו׳גה סוואמיג׳י (Puja Swamiji), פעיל הנוער למען איכות הסביבה צ׳ותסקואטל מרטינז (Earth Gurdians), המועצה העולמית של 13 הסבתות בייצוגה של אגנס בייקר פילגרים, אורה ואיהאב בלחה, אמיר פייס, גיל רון שמע, אבישי בר–נתן, אודי בן כנען ועוד רבים וטובים.

כבר בזמן קצר צמחו שותפויות רבות וייחודיות הנוגעות בכל תחומי החיים - כולל פרויקטים שמוקדשים לניקוי הנהרות בהודו וניקוי המים בעולם כולו, בהעצמת פעילי נוער, חונכות למנהיגות עסקית מודעת, השראה לבריאות וקיימות ברמה גלובלית, הנחיית מפגשי פיוס ושלום במזרח התיכון ותמיכה בתרבויות שבטיות ברחבי העולם.

UPLIFT ISRAEL

בשל הקשר המיוחד לישראל של מייסדי UPLIFT ובשל העובדה שישראלים חברים בגרעין המייסד, אחת היוזמות המיידיות היא ההקמה של מרכז UPLIFT בישראל, אותו מרכזים איהאב ואורה בלחה, מחנכים ופעילי שלום מעשי. מטרת התנועה בישראל היא לקדם שיתופי פעולה המשלבים אנשי מדע ואקדמיה, אנשי עסקים וטכנולוגיה, פעילי איכות הסביבה ופעילי שלום למען יצירת מציאות טובה לעצמינו ולדורות הבאים אחרינו. ישראל הינו מקום יחודי עם אתגרים רבים. אם כאן נצליח לתרום לפתרון הבעיות הבוערות ולהתגבר על מהמורות הציניות, נוכל לתרום ולשנות את העולם כולו.

זו הזמנה להתחבר לחזון מעשי המעוגן באמונה הבסיסית שאין הפרדה בין הדרך הרוחנית והעולם הגשמי ושיחד כולנו מהווים שלם גדול הרבה יותר מסכום חלקינו.

זו הזמנה לאנשים בעלי יוזמות, חברות, ארגונים ורשתות מכל תחומי החיים לצרף כוחות לא רק באופן מקומי, אלא גם להשתלב ביוזמות גלובליות שיכולות להזין כמשוב חוזר את המתרחש בישראל. זו הזמנה לקהילות המקומיות המעוניינות בהתפתחות המודעות והתודעה לשתף פעולה. השינוי המיוחל אינו יכול להיות רק על פני השטח אלא באמת נובע מבפנים החוצה, שנוי תודעתי שמקרין על חיי כולנו. המעגל של UPLIFT מתרחב מיום ליום, בין אם על ידי אנשים שמתחברים לפעילויות בשטח ובין אם על ידי הצטרפות לפורטל המוקם בימים אלו.

ב UPLIFT זו הזדמנות לחלום בענק… ויחד לממש וליצור גל אדיר של פעולה חיובית ומאחדת בעולם.

bottom of page